2-х кімнатна квартира в Борисполі

Клієнт:Приватна особа
Стиль:Модерн, Класика
Побажання:Створити дизайн квартири переважно в світлих кольорах з переплітанням темного дерева в обрамленні дверей та деяких предметів. Особливі вимоги до дитячої кімнати – переважає рожевий колір. Так як відсутня вітальня сама по собі, необхідно спланувати кухню та спальну кімнату таким чином, щоб можна було приймати гостей. Основним побажанням у кухні біло сховати котел та інші комунікації, а в великому санвузлі обіграти виступ стіни, в якій розташовані вентиляційні канали. У передпокої необхідно розмістити велику шафу, при цьому максимально зберігши простір.

Результат

Дизайн створено з урахуванням всіх побажань замовника. Кухню розроблено максимально актуально, поставлено великий диванчик для зручного прийому гостей. Столешня та полиці кухні функціонально розміщують в собі все необхідне, водночас приховують недоліки планування комунікацій, а саме розводку газової труби та розміщення котлу. Освітлення передбачено точковими світильниками, а також підвісними – над обідньою зоною. Стіни оздоблені декоративною штукатуркою, а на підлозі використано плитку з малюнком під ламінат.


Дизайн спальної кімнати виконано досить мінімалістично: великий кутовий диван, зручна шафа та трюмо-стіл, яке можна використовувати і для роботи за комп’ютером. Освітлення виконує велика люстра-кульбаба та декілька точкових світильників над трюмо. Основним акцентом в оздобленні стін стали 3d-шпалери з малюнком кульбаби, як і люстра на стелі.


Винятком з цілісного дизайну квартири стала дитяча кімната, яка навпаки переповнена більш насиченими кольорами – рожевими відтінками. На кожній з 4-х стін кімнати можна побачити різне оздоблення, але всі разом вони поєднуються у єдину гамму. На стіні біля ліжечка зроблено малюнок на шпалерах під замовлення, сусідня стіна однотонно пофарбована, стіна навпроти – шпалери з геометричним принтом, і навіть на стіні з вікном акцент зроблено на шторах, які прикрашені рожевими метеликами.

В санвузлах все виконано досить просто, але зручно. У великому розміщено ванну, раковину, пральну машинку, великий пенал, в якому приховано бойлер та декілька поличок для розміщення всього необхідного. В малому санвузлі вмонтовано туалет з інсталяцією та маленьку раковину для зручності миття рук.

У холі-передпокої розміщено шафу для верхнього одягу, поличку для взуття та банкетку для зручності одягання. Оздоблення стін – декоративна штукатурка та 3d-гіпсові панелі на стіні біля входу.