Кафе на плавучому острові

Клієнт:Власник кафе
Стиль:Модерн
Побажання:Розробити кафе на воді. Необхідно створити зони для купання, біля яких будуть розташовані шезлонги з парасольками, зони зі столиками, та більш комфортні зони з диванами. Розробити вхідну зону та бар.

Результат

Один з найулюбленіших проектів, який надихнув на творчу роботу. Створення кафе на плавучому острові вимагало продумування матеріалів, які б були не тільки приємні для зовнішнього вигляду, але й придатні для такої архітектури на воді.

Основною умовою такого проекту стала безпека на воді. Для цього периметр плавучого кафе огороджений, а зони для плавання огороджені не тільки над поверхнею води, а й під нею – шляхом використання спеціальних кліток-огородження по зовнішньому вигляду, які нагадують нижній зріз кубу. Для захисту від сонця розроблені навіси, які ніби вітрила парусного кораблю покривають периметр кафе.

Всього створено п’ять зон для купання – чотири по периферії та одна у центрі, навколо яких розташовані шезлонги для відпочинку. Зони з диванами розташовані по периметру – біля водойми. Ближче до центру вони змінюються на столики. Між цими зонами розташовуються острівки обслуговування, з розташованим на них музичним обладнанням.

Вхідна зона створена з однієї сторони кафе. Біля неї розташований бар з барною стійкою. З іншої сторони від входу розташовано міні фотозону – для фото на згадку про відпочинок.

Таким чином, всі зони, які були необхідні присутні та продумані.