Приватний будинок у місті Слов’янськ

Клієнт:Приватна особа
Стиль:Модерн, Мінімалізм, Хай-тек
Побажання:Розробити дизайн вхідної зони до будинку, а саме холу, далі коридору, який сходами веде на другий поверх та вітальню-кухню. При розробці проекту використовувати світлі білі та бежеві відтінки з темними акцентами на меблях. Основними побажаннями були: велике дзеркало з лампочками як у кінозірок в гримерках, яке необхідно розмістити при вході, а також використати місце під сходовою кліткою для розміщення винної шафи та поставити великий кутовий диван у вітальні.

Результат

Дизайн виконано досить мінімалістично з виконанням усіх побажань. Вся вхідна зона та кухня-вітальня зроблені у єдиному стилі: на підлозі плитка під ламінат, яка покладена під кутом для ще більшого візуального розширення приміщень, на стінах – декоративне фарбування.

У холі вздовж глухої стіни розміщено велику розсувну шафу, біля неї дзеркало з лампочками, як і хотів замовник. Також є невелика тумбочка для взуття під вікном.

В коридорі під сходовою кліткою, як і було заплановано розміщено винну шафу. Освітлення на сходах виконано за допомогою настінних бра та великої люстри, що звисає з другого поверху. Також на центральній стіні біля сходів стіна оздоблена 3d-гіпсовими панелями.

Вітальня-кухня візуально поділена на три зони. Біля вікна зона самої вітальні, де розміщено великий кутовий диван, навпроти якого телевізор з поличкою. Далі зона їдальні з великим обіднім столом. Акцентом у цих зонах є 3d-гіпсові панелі на стінах. І в закутку, ніби прихована кухня. Наповнення кухні максимально приховано шафами, так прихованими є холодильник, витяжка та посудомийна машина. Фартук кухні та деякі шафи зроблені з МДФ панелей, що гармонійно вписуються в інтер’єр. Стеля кухні-вітальні різнорівнева з вставками декоративного скла за яким розміщено LED-підсвітку. Також з освітлення присутні точкові світильники, велика люстра та підвісні світильники на обіднім столом.