Спальня і Кухня в 2-о кімнатній квартирі

Клієнт:Приватна особа
Стиль:Мінімалізм, Скандинавський, Модерн
Побажання:Розробити дизайн спальної кімнати та кухні. Зробити все якомога простіше. У спальній кімнаті передбачити шафу, бажано приховану. Лоджію об’єднати зі спальною кімнатою і використати зону лоджії для відпочинку. У маленькій кухні створити обіднє місце.

Результат

Дизайн розроблений більше у скандинавському стилі. Стелі пофарбовані, стіни оздоблені штукатуркою, на підлозі покладений ламінат. У маленькій кухні створено затишок за рахунок суцільної столешні, яка розташована майже по периметру. Це дало змогу розмістити всю необхідну техніку та створити місце для обідньої зони. Особливого вигляду кухні додає скіналі з «кухонним» малюнком на ній. Освітлення кухні виконане точковими та підвіснми світильниками.

Спальна кімната об’єднана з лоджією в одне приміщення. У зоні лоджії розташоване крісло-кокон та невеличкий столик. У спальні немає нічого зайвого: ліжко, навпроти телевізор та трюмо. За фальш-стіною приховано велику шафу. На цій стіні зроблено розпис, а точніше намальована ціла картина, яку обрав замовник. Також в оздобленні кімнати присутня розшивка цегли в кольорах, що притаманні скандинавському стилю. В освітленні спальної кімнати присутня невелика люстра та точкові світильники.