Яхт клуб на річці

Клієнт:Приватна особа
Стиль:Модерн
Побажання:В існуючій заплаві розмістити пірс для плавзасобів, а також розробити інфраструктуру розважальної зони для дорослих та дітей навколо пірсу, але щоб це не було пляжем чи зоною для купання.

Результат

В заплаві розроблено пірс для різноманітних плавзасобів, в особливості яхт. Напроти пірсу розміщена головна будівля яхт клубу, яка слугує міні розважальним центром.

З правої сторони від пірсу було розташовано прогулянковий бульвар з міні магазинчиками та фудтраками. На бульварі розміщено багато лавок для відпочинку.

З лівої сторони від пірсу був напівзатоплений ставок, який було використано для створення ставку для спортивної рибалки. Навколо ставку розмістилися міні котеджі, які можна використовувати як для довготривалого відпочинку, так і для барбекю на день.

Перед ставком розміщена велика площа з атракціонами для дітей та дорослих (луно-парк). Там кожен зможе знайти собі розвагу. І для повноти розробки інфраструктури на в’їзді до яхт клубу було розміщено велику автостоянку. Загалом проект потребує доопрацювання з уточненням розміщення об’єктів на ньому. Але в цілому ідея розроблена максимально з розумінням бажань і потреб замовника.